استارتاپ نیوز: بزرگترین گردهمایی طراحان، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب و موبایل کشور در تاریخ بیستم آبان ماه در روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در ساعت ۱۷ الی ۱۹ در سالن ۱۵۰۰ نفری شهیدان نژاد فلاح در کرج برگزار خواهد شد.

این گردهمایی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه ها و با حضور برند های معتبر فعال در حوزه فناوری و اطلاعات و همچنین با حضور ۱۵۰۰ نفر از علاقمندان و فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.

هدف تشکیل گردهمایی:

این گردهمایی با هدف شناسایی افراد نخبه در زمینه طراحی ، برنامه نویسی و توسعه وب و موبایل و حمایت از افراد و تیم ها جهت همکاری با برند های معتبر و همچنین حمایت از ایده های ممتاز توسط شتابدهندگان و سرمایه گذاران تشکیل میگردد. ضمناً فرصتی بسیار مناسب فراهم خواهد آمد تا افراد با توانمندی های متفاوت بتوانند با همدیگر آشنا گردیده تا با استفاده از ظرفیت بدست آمده ایده های خود را بپرورانند و به درآمد زایی برسانند.

 

انتظارات:

از افراد علاقمند به شرکت در این گردهمایی درخواست می گردد تا ایده های خود را بصورت مکتوب و کلی به آدرس ایمیل info@alborzbs.com تا تاریخ ۱۳/۰۸/۹۵ ارسال نمایند تا طرح های ایشان توسط تیم داوری منتخب از بین اساتید و مدیران برندها انتخاب و در روز برگزاری ۱۰ ایده برتر معرفی گردند و ضمن تقدیر از آنها از طرح هایشان بصورت ویژه حمایت شود.

 

جوایز:

به کلیه شرکت کنندگان در این برنامه گواهی حضور معتبر ارائه خواهد گردید.

ایده برتر اول از نگاه داوران ۲ میلیون تومان هدیه نقدی و مبلغ ۳ میلیون تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده برتر دوم از نگاه داوران ۱ میلیون تومان هدیه نقدی و مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده برتر سوم از نگاه داوران ۷۵۰ هزار تومان هدیه نقدی و مبلغ ۷۵۰ هزار تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده های چهارم تا دهم نیز مفتخر به دریافت لوح تقدیر میگردند.

کلیه ۱۰ ایده برتر توسط شتابدهندگان و سرمایه گذاران مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت تا حمایت های بعدی از آنان صورت بگیرد.

 

امیدواریم بتوانیم با تشکیل گروه هایی متشکل از جوانان خوش فکر، خلاق و ایده پرداز گامی قوی جهت توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان برداریم.

 

این برنامه توسط گروه فناوری و اطلاعات شلیک و مرجع کسب و کار های موبایل و اینترنت موبونت حمایت مالی گردیده است.

 

اطلاعات بلیت قیمت (تومان) تعداد
بلیت زودهنگام تک نفره

۳۵,۰۰۰
بلیت زودهنگام تیم ۳ نفره

۹۰,۰۰۰
بلیت زودهنگام تیم ۵ نفره

۱۲۰,۰۰۰

 

#

اشتراک این خبر در :