استارتاپ نیوزک با سرویس واسط می توانید انتقال وجوه و تبادلات مالی خود را در یک محیط ثالث انجام دهید و اطمینان داشته باشید که تا زمان تایید صحت معامله پول شما محفوظ خواهد بود.

به گزارش استارتاپ نیوز، در برخی  از معاملات  که در بسترهای غیر رسمی انجام می شوند. مانند خرید از اشخاص، یا خرید از طریق سایت های غیرفروشگاهی یا سامانه های نیازمندی، شبکه های اجتماعی و… .در این دسته از معاملات همواره نگرانی عدم تعهد طرفین وجود دارد چرا که خریدار تمایل دارد تا مبلغ را پس از دریافت کالا یا خدمات پرداخت کند و فروشنده نیز حاضر به ارائه قبل از دریافت وجه نیست.

در همین راستا واسط با درک این نیاز یک محیط ثالث را برای نقل و انتقال وجوه در معاملات بوجود آورده است. وجه معامله توسط خریدار به واسط پرداخت می شود. فروشنده اقدام به ارائه کالا و خدمات خود به خریدار می کند. سپس در صورت رضایت خریدار، وجه به فروشنده پرداخت می شود.
از آنجایی که پیش از انعقاد معامله و پرداخت وجه توسط خریدار کلیه مفاد معامله در سامانه واسط ثبت می شود و پس از پذیرش طرفین غیرقابل ویرایش می باشد، این امکان وجود دارد که در صورت اختلاف بین طرفین با استناد به جزئیات معامله اختلاف طرفین حل شود.
همچنین یک سامانه گفتگو برای هر معامله وجود دارد تا خریدار، فروشنده و واسط به گفتگو بپردازند و ادله خود را در مورد معامله ارائه کنند.
واسط امکانات کامل برای مدیریت امور مالی یک معامله را فراهم می کند. انتقال وجوه را می توانید در نهایت آسودگی خاطر انجام دهید.

نام استارتاپ: واسط

وب سایت: va3t.com

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: فین تک

نام صاحب استارتاپ: پیام کریمیان

#

اشتراک این خبر در :