استارتاپ نیوز:  وبمستران با هدف بهبود ارتباطات و دانش در حوزه کسب و کار آنلاین ایجاد شده است. جامعه کاربری این وبسایت ، مدیران سایتها و کسب و کارهای انلاین و همچنین بنیانگذاران استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا و آغازگر و به عبارت ساده تر همان فعالان حوزه کسب و کار آنلاین است است.

در وبمستران سرویس دهندگان و شرکتهای فعال در حوزه کسب و کار آنلاین یک صفحه رسمی به مانند شبکه های اجتماعی داشته که به راحتی میتوانند مشترکان و دنبال کنندگان خود را از اخرین ، اطلاعیه ها ، تحولات و مباحث مرتبط با کار و سرویس خود آگاه سازند.

👥 کامیونیتی وبمستران از بخش های ویژه و مهم این وبسایت است. بخش های متعدد و تخصصی ویژه ای که صرفا حول محور مباحث تخصصی در این حوزه است. فعالان این حوزه میتوانند موضوع جدید ایجاد کنند ، مباحثه کنند و همچنین پیرامون کسب و کارها و استارتاپهای آنلاین به انتقال تجربه و همچنین کسب دانش بپردازند.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر سرویس دهنده حوزه کسب و کار آنلاین هستید و به فعالان این حوزه سرویسی ارائه میکنید همین حالا در باشگاه وبمستران یک صفحه رسمی ایجاد نمایید.

و همچنین اگر صرفا مدیر وبسایت یا فعال حوزه کسب و کار انلاین هستید، همین حالا در این وبسایت عضو شوید و مباحث تخصصی این حوزه را دنبال کنید.

جالب  است بدانید که با وجود گذشت کمتر از ۱۰ روز از آغاز فعالیت وبمستران، وبمستران از مرز ۲۰۰ فعال و متخصص حوزه کسب و کار آنلاین و ۴۰ صفحه رسمی (شرکت و سرویس دهنده) گذشته است.

9-rooz-gozasht_thumb_png_00533131fc8c67ecba5bd467aa2d2b35

✅ ضمنا این وبسایت در حال حاضر دعوتنامه ای است ، اما می توانید با کلیک برروی لینک زیر همین حالا با دعوتنامه استارتاپ نیوز عضو باشگاه شوید!

http://webmasteran.com/startupnews/?invtn=bI7zQ

#

اشتراک این خبر در :