استارتاپ نیوز:ششمین رویداد استارتاپی رشت با حضور هدیه دلخوش فومنی بنیان گذار استارتاپ حامی جو برگزار می شود .

به گزارش استارتاپ نیوز به نقل از گیل نگاه، ششمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت روز شنبه ۱۰ مهر از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت واقع در میدان انتظام(رازی) این شهر برگزار خواهد شد.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%be-%da%af%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%b4%d8%aa6

مهمان ویژه این رویداد «هدیه دلخوش فومنی» بنیانگذار حامی جو (سامانه آنلاین تامین مالی جمعی) است که در زمینه تامین مالی جمعی پروژه‌های مختلف نوآورانه در حوزه های مختلف فعالیت دارد. حامی جو تاکنون پروژه‌های متعددی را به کاربران خود معرفی کرده و موفق به تامین مالی جمعی برای پروژه‌های موفق زیادی شده که برای نمونه میتوان به فیلم «دم صبح» به کارگردانی «مهرداد اسکوئی» اشاره کرد.

رویداد بانی (که تا پیش از این با عنوان استارتاپ گرایند در ایران برگزار می‌شد) یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست شهرهای مختلف ایران اجرا می‌شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می‌شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین در میان بگذارند.

این برنامه با حمایت بنیاد ملی نخبگان استان گیلان، پارک علم و فناوری گیلان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان و موسسه مردم نهاد رهپویان عهدمانا برگزار می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط می توانند با شماره ۰۹۱۱۸۳۱۹۰۴۰ تماس گرفته و یا به وبسایت این رویداد (اینجا) مراجعه کنند.

پایگاه خبری و تحلیلی گیل نگاه حامی رسانه ای رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت است.

وب سایت حامی جو یک سامانه آنلاین کراودفاندینگ است که به صاحبان ایده در زمینه ی هنر و تکنولوژی و همچنین سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا از طرف حامیان خود، حمایت مالی دریافت کنند. (کراودفاندینگ به معنی جذب سرمایه در اندازه های کوچک از تعداد زیادی افراد می باشد.)

#

اشتراک این خبر در :