استارتاپ نیوز- حامد سلطانی:  ادامه انتشار گزارشهای فروش یک ماهه مربوط به مهرماه شرکتهای بورسی، چشم انداز تعدیل مثبت ۳۰ تا ۴۰ درصدی سود برخی شرکتها از جمله چادر ملو، گل گهر  و صنایع بهداشتی ساینا و در ادامه رشد حداقل ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت سهام این شرکتها تا پایان سال ۹۵ تقویت شده است.

 

صنایع بهداشتی ساینا در ۹ ماه ۲ برابر پارسال سود کسب کرد

بر اساس اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)  صنايع بهداشتي ساينا  با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریالی با کسب ۲۵۱ ریال سودبرای هر سهم در ۹ ماه سود ۱۶۲ ریالی خود را ۵۵ درصد بالا برده در حالی که کل سود هر سهم در سال قبل ۱۲۶ ریال بوده و امسال در ۹ ماه ۲ برابر سال قبل سود محقق کرده است

 

سود بیمه رازی هم ۵۸ درصد بیشتر شد

بیمه رازی هم با سرمایه ۲۰۰۰میلیارد ریال برای هر سهم ۱۷۱ ریال سود در ۶ ماه محقق کرد که از سود ۱۵۸ ریالی کل سال قبل هم بیشتر است. با این روند سود بیمه رازی تا پایان سال برای هر سهم به ۳۱۰ ریال خواهد رسید.

 

سودکشت و دام گلدشت نمونه اصفهان ۱۱۳ درصد بیشترشد

کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در ۶ ماه الو سال مالی ۹۵ بیشتر از کل سود سال ۹۴ توانست سود کسب کند و در ۶ ماه برای هر سهم با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی ۳۱۴ ریال سود محقق کرد که ۱۱۳ درصد بیشتر از پارسال است و بایان روتد می تواند تا پایان سال مالی ۹۵ سود هر سهم را به حداقل ۵۵۰ ریال برساند.

 

انتشار گزارش فروش مهرماه چادرملو و انتظار برای تعدیل مثبت ۴۰ درصدی سود

با انتشار گزارش یک ماهه چادرملو، قیمت فروش محصولات چادرملو نسبت به ۶ ماه اول بین ۳ تا ۹ درصد رشد داشته و موجودی قابل ملاحظه نیمه اول سال که بیش از ۱٫۵ میلیون تن است در حال فروش رفتن با ۹ درصد قیمتهای بالاتر از نیمه اول سا سال است.

با این روند سود چادرملو تا پایان سال حدود ۴۰ درصد بالا خواهد رفت و احتمال رشد ۳۰ تا ۴۰ درصدی سود تا پایان امسال هم تقویت می شود.

 

کچاد
دوره یک ماهه منتهی به ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ از ابتدای سال مالی تا پایان مورخ ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
نام محصول واحد تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال) تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال)
کنسانتره آهن (خشک ) تن ۸۰۱,۴۹۶ ۱,۰۰۱,۸۶۷ ۱,۶۶۳,۳۸۲ ۱,۶۶۶,۴۸۸ ۵,۷۰۹,۵۷۸ ۴,۱۷۷,۸۳۱ ۱,۵۴۲,۱۵۴ ۶,۴۴۲,۸۶۰
سنگ دانه بندي تن ۶۰,۰۰۰ ۰ ۰ ۰ ۱۱۰,۰۰۰ ۱۵ ۶۰۰,۰۰۰ ۹
گندله تن ۲۷۶,۹۰۳ ۲۹۱,۷۷۸ ۲,۵۳۱,۲۲۹ ۷۳۸,۵۵۷ ۲,۲۷۳,۳۰۶ ۲,۳۴۲,۲۵۲ ۲,۴۹۵,۳۴۳ ۵,۸۴۴,۷۲۱
آپاتيت تن ۵,۵۱۱ ۶۲۸ ۱,۷۹۹,۳۶۳ ۱,۱۳۰ ۵۶,۶۶۵ ۳۳,۹۳۹ ۱,۹۶۲,۶۶۸ ۶۶,۶۱۱
جمع ۲,۴۰۶,۱۷۵ ۱۲,۳۵۴,۲۰۱

 

 

#

اشتراک این خبر در :