استارتاپ نیوز: سایت آتی دخت  که از سال ۱۳۹۴ توسط غزل رفیع جمال راه اندازی شده،  متمرکز برروی ایجاد و توسعه بازار کسب و کار بانوان هنرمند ایرانی است .وجه تمایز این فروشگاه با دیگر فروشگاه در اولین وهله در این نکته است که تمامی تامین کنندگان بانوان ایرانی از سطح کشور میباشند.
نکته تمایز دیگر در این سایت در این جاست که محصولات با طراحی خاص و کیفیت مناسب و ایرانی با مناسب ترین قیمت های در اختیار همه سنین قرارمیگیرند و یک سایت ایجاد کسب و کا آفرینی میباشد به منظور کمک به اقتصاد کشور.
شما میتوانید محصولات را با رنج های قیمت های متفاوت در سایت مشاهده کنید. سایت تضمین میکند عکس های محصولات کاملا با واقعیت محصول برابری میکنند و از سویی میتوانید محصولات درون سایت را با تغییرات مدنظر خود سفارش داده و درب منزل دریافت کنید. آتی دخت تلاش دارد تا تجربه ای دلنشین و خاطره انگیز را از خرید در سایت برای شما به ارمغان آورد.

 

طرح آتی دخت در اصل با فلسفه ی توانمند سازی و ایجاد اشتغال و بازار فروش زنان هنرمند ایرانی شکل گرفت. فضایی که بتواند پاسخگوی نیاز ها و سلایق شما بانوان ایرانی باشد و محصولاتی با کیفیت متنوع را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد

آتی دخت یک کلمه ی اصیل ایرانی و به معنای بانوی آینده است. اصل ایده در نام آن نهان است. هدف ما ایجاد فضایی مناسب برای کمک به بانوان امروز و آینده ایران زمین می باشد. بانوانی که هر کدام در سنین متفاوت و با دلایل مختلفی به تولیدات هنر های دستی ایرانی روی آورده اند و در این مسیر برای رساندن هنرشان به دستان خریداران با ذوق ایرانی با فراز و نشیب هایی رو به رو هستند. هدف ما تسهیل مسیر رساندن صنایع دستی این دستان هنرمند به خریداران عزیز است.
در آتی دخت که بیشتر محصولات برای بانوان طراحی شده اند و توسط بانوان این مرز و بوم تهیه شده اند، آسودگی و راحتی شما خریدار عزیز نیز بسیارحائز اهمیت است. به این منظور بخش های متعددی برای تسهیل روند خرید و سفارش شما در سایت طراحی و قرار داده شده است.

 

 

نام استارتاپ: آتی دخت

وب سایت: atidokht.ir

سال تاسیس: ۱۳۹۴

موضوع: کسب و کار اینترنتی – فروشگاه صنایع دستی

نام صاحب استارتاپ: غزل رفیع جمال

#

اشتراک این خبر در :