استارتاپ نیوز:ایجنت یاب اپلیکیشن موبایلی است که مدیر برنامه و بازیکنان  را به  یکدیگر  ارتباط می دهد که می توانند در صورت تمایل برای یافتن تیم یا ترانسفر شدن با یکدیگر همکاری را آغاز نمایند.

به گزارش استارتاپ نیوز در فوتبال مدرن امروز که استفاده از فناوری روز‌ به‌ روز امکانات بسیاری به آن اضافه کرده است، نیاز است که بتوان از  این فناوری‌ها به نحو احسن بهره برد. از این رو تیم ایجنت یاب بر آن شد تا برای پیشرفت و کمک به استعدادهای فوتبال  کشورمان اپلیکیشنی را در زمینه ارتباط بین مدیران برنامه و بازیکنان فراهم نماید تا این عزیزان بتوانند به راحتی با یکدیگر همکاری داشته باشند.امید است که وجود ایجنت یاب باعث پیشرفت بیشتر و هر چه بهتر بازیکنان و همچنین مدیر برنامه‌های با دانش و در آخر فوتبال ایران عزیزمان را فراهم نماید. هرچند در این راه نیاز به حمایت‌های همه‌ی اهالی

فوتبال می‌باشد.

 

ایجنت‌یاب اپلیکیشنی است که با ایده‌ای جدید و با استفاده از بستر اینترنت، مدیر برنامه‌ها و بازیکنان می‌توانند با یکدیگر در ارتباط باشند.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به صورت رایگان ثبت‌ نام کنید و اطلاعات خود را وارد کرده و پروفایل خود را به روز نگه دارید.

ایجنت یاب در جابجایی بازیکنان نقشی نداردو پولی را نیز بابت کمیسیون دریافت نخواهد کرد.

 

نام استارتاپ: ایجنت‎یاب

وب سایت: agentyab.com

سال تاسیس: ۱۳۹۵

موضوع: بازیکنان و مدیر برنامه ها

نام صاحب استارتاپ: آرش نوروزی

#

اشتراک این خبر در :