استارتاپ نیوز: وب سایت موتوتل یکی از جامع ترین بانک های اطلاعاتی با محوریت محتوای ویدئویی دوبله شده به زبان فارسی است که به ارائه محتوای آموزشی و تست و بررسی در دو حوزه خودرو و موتورسیکلت میپردازد .

به گزارش استارتاپ نیوز ، موتوتل  علاوه بر این به روزترین و  جدیدترین اخبار مرتبط با این حوزه را نیز برای علاقه مندان  این صنعت فراهم میسازد. از دیگر مزایای این وب سایت، ارائه انجین مقایسه هوشمند برای  خودرو و موتورسیکلت به صورت مجزا و تخصصی است که امکان مقایسه بین دو خودرو یا دو موتورسیکلت را از نظر مشخصه های کلی و فنی با توجه به برند سازنده آنها فراهم میکند. این استارتاپ خدمات خود را علاوه بر وب سایت از طریق نسخه موبایل (برای سیستم عامل های آندروید و ios ) نیز ارائه میدهد که از طریق وب سایت موتوتل قابل دانلود هستند..

 

امکانات  موتوتل

مقایسه

مقایسه

در سرویس مقایسه موتوتل شما می توانید علاوه بر مشاهده مشخصات فنی با استفاده از ابزارهای جستجو به راحتی دو خودرو و یا موتورسیکلت را انتخاب کرده و آنها را آیتم به آیتم با هم مقایسه کنید. این اطلاعات به شما در انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر کمک خواهد کرد.

نقد و بررسی

نقد و بررسی

در کنار مشاهده مشخصات فنی شما می توانید ویدیوهای نقد و بررسی خودرو و یاموتورسیکلت مورد نظر خود را مشاهده کنید. این نقد و بررسی توسط کارشناسان خبره تهیه شده اند و تمام آنچه شما نیاز دارید راجب به وسیله نقلیه خود بدانید را در آنخواهید یافت.

آموزش

آموزش

در بخش آموزش موتوتل شما می توانید ویدیوهای بسیار آموزنده راجب به خودرو و موتورسیکلت را مشاهده کنید. در این ویدیو ها ما به شما هر آنچه را که نیاز داشته باشید ارایه خواهیم داد. این ویدیوها بسیار متنوع بوده و شامل بخش های متنوعی خواهد می باشد.

منبع:http://www.mototel.ir/

#

اشتراک این خبر در :