استارتاپ نیوز: با ماکسیم، وقت رفتن است! این شعار اصلی تاکسی آنلاین ماکسیم است که با ورود به بازار سرویس درخواست خودرو اینترنتی ایران در کنار دیگر شرکت های ارائه دهنده این خدمات، به عنوان نخستین شرکت بین المللی در کشور، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، فعالیت سرویس درخواست خودرو اینترنتی ماکسیم هم اکنون در شهرهای تهران، ساری، شیراز ، کرمانشاه، اصفهان، قم و بندرعباس برقرار بوده و دیگر شهرهایی که ماکسیم در حال بررسی بازار آنها برای شروع به کار است شامل مشهد، کرج، رشت و اهواز می شود.

 


هدف عمده ماکسیم از حضور در بازار ایران، ادامه مسیر تبدیل شدن به برندی جهانی جهت برقراری امکان استفاده مشتریان خود از این سرویس در کشورهای مختلف بوده و علاوه بر آن احترام یکسان برای حقوق مسافران و رانندگان خود، پشتیبانی از خدمات آنلاین و آفلاین به طور همزمان و توسعه متوازن در شهرهای مختلف ایران و عدم تمرکز در برخی شهرهای خاص را به عنوان دیگر اهداف خود در ایران عنوان کرده و با شعار « فقط بگو کجا بریم!» وارد بازار شده است.
از جمله خدمات متمایز ماکسیم در ایران می توان به انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت، برخورداری از حمل و نقل مسافر با موتورسیکلت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان اشاره کرد.
با سرویس درخواست خودروی آنلاین ماکسیم می توانید از تعرفه های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. استفاده از سرویس «ماکسیم اقتصادی» و یا «ماکسیم بانوان» از جمله این تعرفه ها هستند.
سرویس درخواست خودرو اینترنتی ماکسیم که کار خود را از سال ۲۰۰۳ در روسیه آغاز کرده، هم اکنون در بیش از ۲۴۰ شهر روسیه و کشورهایی همچون بلاروس، گرجستان، قزاقستان، تاجیکستان، اوکراین، بلغارستان، آذربایجان، ایتالیا و ایران در حال فعالیت بوده و هم اکنون در حال سازگاری اپلیکیشن بین المللی خود با نقشه و نیازهای روز بازار ایران است.
این شرکت در نظر دارد در گام نخستین و پس از راه اندازی مرکز تماس و توسعه خدمات، کارمندان خود را بدون احتساب رانندگان به ۱۵۰۰ نفر افزایش دهد.
لازم به ذکر است ماکسیم، شرکت مستقلی در ایران بوده که همه بخش های آن توسط مدیران و نیروهای متخصص ایرانی اداره شده و ارتباط آن با شرکت بین المللی ماکسیم در بخش انتقال تجربه ها و نیز امکان استفاده مشتریان ایرانی از این سرویس در کشورهایی بوده که در آن فعالیت می کند.

#

اشتراک این خبر در :